Informace o webu

Vítám Vás na svém webu

V červenci 2013 jsem založil tyto své osobní webové stránky, abych nabídl některé své materiály těm, kdo o ně mají zájem.

Část materiálů je přístupná pro všechny uživatele internetu bez nutnosti přihlašování a registrace na tomto webu a větší část je přístupná jen přihlášeným a některé materiály jen určité skupině mých známých a přátel. Většina nahrávek a souborů ke stažení je přístupná jen po přihlášení. Na požádání Vám heslo zašlu e-mailem. Jako přihlašovací jméno bude sloužit vaše jméno a příjmení.

Přihlášení na web pomocí jména a hesla umožní také číst a psát komentáře. Vaše jméno se objeví u komentáře automaticky, takže je není třeba psát na závěr příspěvku. Pokud chcete vložit komentář bez zveřejnění jména, tak mi ho pošlete e-mailem. Pokud něco napíšete špatně nebo odešlete nedopsaný text, tak se nic neděje, mohu to opravit či smazat. Pro osobní vzkazy a otázky použijte e-mail.

Po přihlášení můžete také jednotlivé texty a kázání hodnotit udělením jedné až deseti hvězdiček. Na webu je velké množství kázání a třeba časem toto hodnocení pomůže vytřídit ta kázání, které stojí zvláště za pozornost, na rozdíl od těch, které tak dobré nejsou. Částečně to funguje už teď. Nenechte se zaskočit neúměrně pozitivními hodnoceními, které vyplývají z faktu, že kázání poslouchají a hodnotí přátelé a známí, kterým se kázání líbí. Ti, kterým se nelíbí, tento web nenavštěvují.

Dlouho jsem váhal, jestli dávat své materiály na internet, také z důvodu, že se jedná často o materiály a texty pracovní, které nejsou bez chyb a často nejsou dotaženy k dokonalosti, jak bych si představoval. Po letech ale zjišťuji, že čekat na to, až budu mít čas věci dokončit ke své úplné spokojenosti, je zbytečné. Přitom díky reakcím některých vím, že materiály i v této pracovní podobě mohou být k užitku. Velkou část webu tvoří nahrávky mých kázání se všemi přebrepty a nedokonalostmi mluveného slova. Tak jsem zvolil kompromis a většinu věci dávám k dispozici jen pro přihlášené návštěvníky, abych nebylo vše veřejně přístupné. Neveřejné materiály z webu dávejte k dispozici jen těm, ke kterým máte důvěru.

Časem chci ještě doplnit na web některé staré materiály. Ze začátku jsem dával na web texty kázání, ale se začátkem školního roku se všemi jeho povinnostmi jsem přešel na zvukový záznam, který mohu zpracovat a zveřejnit rychleji. Obsah webu můžete ovlivnit také svými přáními a otázkami. Na webu je možné vyhledávat podle biblických odkazů, dnů církevního roku, témat nebo také pomocí vyhledávání na celém webu vpravo nahoře. Velikost písma si můžete nastavit ve svém internetovém prohlížeči, většinou funguje kombinace klávesy CTRL a kolečka myši. Přihlašování je vlevo dole a možnost odhlášení je vpravo nahoře. Na úvodní stránku se můžete kdykoliv vrátit kliknutím na název webu Pavel Hofírek. Na úvodní stránce jsou vypsány nejnovější články a dále je dole možno listovat v seznamu článků zpětně a tak případně projít celý obsah webu. Případně můžete použít odkaz vpravo nahoře “Nejnovější”, který vypíše všechny příspěvky podle pořadí posledních změn textů či komentářů.

Žádost o přihlašovací heslo mi můžete poslat e-mailem na adresu info@pavelhofirek.cz

Přeji vše dobré a těším se na případné komentáře nebo Vaše e-maily. Pavel Hofírek